INFORMACE PRO ZÁJEMCE O ŠTĚŇÁTKA


Návštěva štěňátek u nás je samozřejmě po dohodě možná. Pokud si vaši návštěvu rozmyslíte, dejte nám prosím dostatečně předem vědět, ať zbytečně neblokujete další zájemce a nenarušujete tím i náš program. Je třeba si uvědomit, že návštěvy přizpůsobujeme zejména režimu štěňátek, ale také dalším členům naší domácnosti. 
Tak jako vy si jistě zjišťujete informace o nás a naší ChS, zároveň i my bychom rádi věděli něco o vás, protože nám velice záleží na tom, do jakých rodin se naše štěňátka dostanou. Zajímá nás především kde budou štěňátka žít, zda v domě nebo v bytě, zda máte s buldokem (nebo krátkolebým plemenem) zkušenosti, případně zda nejste alergik (nebo někdo u vás v rodině), máte alespoň základní povědomí o plemeni, o zdravotních problémech a péči o anglického buldoka, atd., atd.

Štěňátka od nás půjdou do nových rodin nejdříve v 9.-10. týdnu věku, v perfektní zdravotní kondici, očkovaná, několikrát odčervená, čipovaná, s vlastním Europasem.

Nesmírně si ceníme kvality našich buldočích holek i otců našich štěňátek a jejich předků, tím je dána cena štěňátek o které nediskutujeme, nejsme na trhu.

Štěně od nás neprodáme každému, za každou cenu !!!